Turime gerų naujienų!


17.01.2014

Lay’s MAX

Turime gerų naujienų!

Lay’s bulvių traškučiai gavo naują, nuo šiol dar lengviau ištariamą pavadinimą.

Nuo šiol parduotuvių lentynose ieškok banguotų Lay’s MAX bulvių traškučių (ankstesnis pavadinimas – Lay’s Wavy).

Kodėl būtent MAX?

Ogi todėl, kad naujieji Lay’s MAX bulvių traškučiai nuo šiol yra dar labiau banguoti. Tai padeda ant jų išlaikyti daugiau puikų skonį suteikiančių prieskonių. Be to, nuo šiol traškučiai yra šiek tiek storesni ir valgant taip lengvai nesubyra rankose.

Jau dabar parduotuvėje Tavęs laukia sūrio ir svogūnų skonio Lay’s MAX ir kebabų skonio Lay’s MAX. O labai greitai MAXgrupei priklausys ir Lay’s MAX su druska ir Lay’s MAX su paprika.

Visų mūsų laukia metai su maksimaliais skonio pojūčiais. Pradėk jau šiandien!

Pepsi

Žmonės visuomet troško ko nors gaivinančio, kas padėtų jiems jaustis išskirtiniams ir ypatingiems. Tokių universalių receptų nėra daug, vis dėlto vienas sėkmingai naudojamas jau daugiau nei 120 metų.

Gėrimą „Pepsi“ 1893 metais mažame Jungtinių Amerikos Valstijų miestelyje Naujajame Berne sukūrė vaistininkas Calebas Bradhamas. Iš pradžių jis pilstė ir pardavinėjo šį gėrimą savo vaistinėje, tačiau greitai suprato, kad norėdamas patenkinti visus ištroškusiuosius prekybą juo turi plėsti.

„Pepsi“ – pirmas oficialus Jungtinėse Amerikos Valstijose sukurtas kolos skonio gaivusis gėrimas. Pas mus jis atkeliavo praėjusio šimtmečio devintajame dešimtmetyje ir buvo pirmasis gėrimas, kuris „prasimušė“ pro geležinę uždangą ir ištirpino tarp valstybių vykstančio šaltojo karo ledą suvienydamas įvairių tautybių savo mėgėjus. „Pepsi“ ištirpina senus prisiminimus ir suteikia tikėjimą rytdiena.

Dabar gaivusis gėrimas „Pepsi“ žinomas visuose žemynuose. Atidarius butelį pasklindantis būdingas burbuliukų šnypštimo garsas priverčia nuryti seiles ne vieną ištroškusį žmogų, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir tautybės.

Retro stiliaus gaivusis gėrimas „Winter Pepsi“ – tai istorijos ir patirties dvelksmas, jau daug dešimtmečių džiuginantis keletą kartų, taip pat dabartinę ir galbūt gyvensiančias ateityje.