Misija ir vizija


PepsiCo mano, kad įmonių bendra atsakomybė yra ne tik pareiga, bet ir yra naudinga verslui.

Misija

Mūsų misija yra būti pasaulyje pirmaujančiu maisto produktų gamintoju, kuris daugiausia dėmesio skiria paruoštų maisto produktų ir gėrimų gamybai. Mūsų tikslas – gauti pelną investuotojams, tuo pačiu užtikrinant plėtrą ir ekonominę naudą savo darbuotojams, verslo partneriams bei bendruomenėms, kuriose mes veikiame. Tuo pačiu metu, visose savo veiklos srityse siekiame sąžiningumo, teisingumo ir patikimumo.

Vizija

PepsiCo tikslinga veikla reiškia tvarų augimą ir investicijas į sveikesnę žmonių ir planetos ateitį.

"PepsiCo atsakomybė reiškia nuolatinį siekį gerinti visus aspektus srityse – aplinkos apsaugos, socialinės gerovės ir ūkio – su kuriomis mums tenka susidurti, kuriant geresnį rytojų“.

Įgyvendindami savo viziją, taikome programas ir daugiausia dėmesio skiriame aplinkos apsaugai, visuomenei naudingai veiklai ir siekiame didinti akcijų vertę, kad PepsiCo išliktų tikrai tvari įmonė.

Tikslinga veikla

PepsiCo siekia verslo ir finansinės sėkmės, tuo pačiu metu darydama teigiamą poveikį visuomenei – tai ir yra mūsų tikslingos veiklos prasmė.

Mūsų didelės finansinės sėkmės raktas yra paprastas – didiname akcijų vertę. Atkreipdami dėmesįį socialines ir aplinkos problemas, įgyvendiname savo tikslus, kuriais yra žmonijos, aplinkos ir talentų tvarumas.